کدام موسسات قرآنی مردمی در سی‌امین نمایشگاه قرآن حضور دارند؟

موسسات قرآنی نمایشگاه قرآن
موسسات قرآنی امسال همچون سنوات گذشته نیز با حضور در انتهای سالن اصلی مصلی تهران روبروی بخش محصولات فرهنگی میزبان علاقمندان هستند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن‌، موسسات قرآنی یکی از بخش‌های مهم نمایشگاه است که هرساله به علت محدودیت فضا نمایشگاهی تنها تعدادی از موسسات به نمایندگی از کل موسسات قرآنی کشور میزبان علاقمندان هستند.

از این رو در این دوره موسساتی همچون موسسه اسوه، موسسه خیریه فرهنگی مسجدسازان الزهرا(س)، جامعه الزهرا، موسسه هادیان راهیان نور(طب اسلامی)، مجمع علمی فرهنگی ام‌ابیها، ستاد ترویج نهضت حفظ جزء ۳۰ قرآن‌کریم، رستگاران، موسسه زندگی زیبای مهدوی(عج)، موسسه آیات هدایت(نغمه‌های نورانی) و جمعیت دفاع از ملت فلسطین، موسسه نوآوری‌های قرآنی دینا، کتابدانه، ترجمان وحی، موسسه آموزشی بصائر و ... حضور دارند.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت