۱۲ فروردین ۱۴۰۲
در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی قرآن صورت گرفت:

اهدای پرچم ایران در روز جمهوری اسلامی به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی قرآن

اهدای پرچم ایران در روز جمهوری اسلامی به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی قرآن
با توجه به آغاز سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در روز 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران از بازدیدکنندگان در این روز با پرچم مقدس جمهوری اسلامی استقبال شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با توجه به آغاز سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در روز 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران از بازدیدکنندگان در این روز با پرچم مقدس جمهوری اسلامی استقبال شد.

خادمان نمایشگاه در بدو ورود بازدیدکنندگان به مصلی امام خمینی(ره) بیش از صدها پرچم به دوستداران انقلاب تقدیم کردند و افراد با اهتزاز و برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی فضایی انقلابی به صحن مصلی بخشیدند.


رسانه جدید
رسانه جدید

یادآور می‌شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ٢۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ٢۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۰۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر