۱۲ فروردین ۱۴۰۲
خسروپناه در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن:

سیر نمایشگاه قرآن سال‌به‌سال در راستای ترویج قرآن بهتر و مؤثرتر می‌شود

عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سال‌به‌سال نمایشگاه به سمت سیاست‌های تبلیغی و ترویجی حرکت می‌کند. حقیقتاً رویکرد نمایشگاه صرفاً نمایش و تشریفات صوری نیست، بلکه اقدامات جدیدی که صورت می‌گیرد

حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌امین دوره نمایشگاه قرآن کریم گفت: سال‌به‌سال نمایشگاه به سمت سیاست‌های تبلیغی و ترویجی حرکت می‌کند. حقیقتاً رویکرد نمایشگاه صرفاً نمایش و تشریفات صوری نیست، بلکه اقدامات جدیدی که صورت می‌گیرد به خوبی حکایت از آن دارد که محتوا بیش از ظاهر برای متصدیان اهمیت دارد.

وی افزود: برپایی چند غرفه جدید مثل آموزش و پرورش، ازدواج آسان و... سیر و تکامل نمایشگاه قرآن در راستا با نیاز جامعه را به خوبی نشان می‌دهد. این مسیر باید به شکل جدی‌تر و سریع‌تر دنبال شود.


خسروپناه بیان کرد: عقیده دارم این نمایشگاه در سطوح دیگر و در سایر مناطق کشور هم باید برپاشود تا صدور این واقعه عظیم فرهنگی اثرات خوب خودش را در جاهای دیگه داشته باشد. البته این نباید به معنای تضعیف نمایشگاه بین المللی تهران باشد.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۲۰۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر