۱۲ فروردین ۱۴۰۲

نمایشگاه قرآن با حضور رئیس جمهور آغاز به کار کرد

افتتاحیه نمایشگاه قرآن
سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر امروز شنبه 12 فروردین ماه با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر امروز شنبه 12 فروردین ماه با حضور آیت الله رئیسی رئیس جمهور و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

همزمان با مراسم افتتاحیه، بیست و هشتمین دوره مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم با حضور رئیس جمهور برگزار شد و از 12 خادم قرآنی در عرصه های مختلف تجلیل شد.

پیش از مراسم افتتاحیه آیت الله رئیسی در بازدیدی از نمایشگاه قرآن، در غرفه های مختلف حضور یافت و با غرفه داران سخن گفت.

افتتاحیه نمایشگاه قرآن

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۴۳۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر