۱۰ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری| فرایند آماده‌سازی نمایشگاه قرآن

گزارش تصویری| فرایند آماده‌سازی نمایشگاه قرآن
مسئولان و کارکنان بخش‌های مختلف سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش برای آماده‌سازی فضای نمایشگاه هستند تا در روز 12 فروردین‌ماه و همزمان با مراسم افتتاحیه تمامی بخش‌ها آماده استقبال از بازدیدکنندگان باشد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، مسئولان و کارکنان بخش‌های مختلف سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش برای آماده‌سازی فضای نمایشگاه هستند تا در روز 12 فروردین‌ماه و همزمان با مراسم افتتاحیه تمامی بخش‌ها آماده استقبال از بازدیدکنندگان باشد. کار آماده‌سازی برخی بخش‌ها از جمله خانه‌های نورانی که ویژه جلسات سنتی و خانگی قرآن است، تکمیل شده است.

تصاویری از روند آماده‌سازی نمایشگاه قرآن را مشاهده کنید:


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید رسانه جدید

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/


تعداد بازدید : ۲۹۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر