۹ فروردین ۱۴۰۲
علی محمد مودب خبرداد:

اختتامیه جشنواره شعر قرآنی در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

جشنواره شعر قرآنی
مدیر بخش شعر و ادب نمایشگاه قرآن گفت: مقرر است اختتامیه جشنواره شعر قرآنی و همچنین تجلیل از دو شاعر پیشکسوت و برجسته قرآنی کشور در قالب جایزه ادبی حافظ در نمایشگاه قرآن برگزار شود.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، علی محمد مودب مدیر بخش شعر و ادب در مورد اقدامات این بخش در طول نمایشگاه گفت: در طول زمان نمایشگاه ده شب شعر و گفت‌وگو مربوط به تاریخ و ادبیات ایران‌ را با حضور شاعران برجسته معاصر خواهیم داشت.
3 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره شعر قرآنی رسید
وی ادامه داد: جشنواره شعر قرآنی هم با محوریت شاعران انقلابی و برجسته کشور با همکاری مجموعه شهرستان ادب برگزار شد، این جشنواره بسیار مورد استقبال جامعه شاعران به خصوص جوانان قرار گرفت و حدود سه هزار اثر به دبیرخانه جشنواره در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرستان ادب ارسال شد.
اختتامیه جشنواره شعر قرآنی در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

مدیر بخش شعر و ادب نمایشگاه قرآن ابراز کرد: هیأت داوران این جشنواره نیز تاکنون دو نفر از شاعران برجسته و ‌پیشکسوت قرآنی کشور را به عنوان برگزیدگان این جایزه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی کرده‌اند.

مودب افزود: مقرر است اختتامیه جشنواره شعر قرآنی و همچنین تجلیل از دو شاعر پیشکسوت و برجسته قرآنی کشور در قالب جایزه ادبی حافظ در نمایشگاه قرآن برگزار شود.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۴۶۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر