دومین نشست خبری نمایشگاه قرآن با رونمایی از پوسترها و تیزر برگزار می‌شود

دومین نشست خبری نمایشگاه قرآن با رونمایی از پوسترها و تیزر برگزار می‌شود
دومین نشست خبری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن به همراه رونمایی از تیزرها و پوسترهای رسمی نمایشگاه با حضور علیرضا معارف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه قرآن، دومین نشست خبری سی امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن به همراه رونمایی از تیزرها و پوسترهای رسمی نمایشگاه با حضور علیرضا معارف معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف نمایشگاه و همچنین حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
این نشست روز سه‌شنبه ۸ فروردین‌ماه از ساعت ۱۰ صبح در معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد به نشانی خیابان ولیعصر خیابان هاشمی فر پلاک ۱۵ معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برپا خواهد شد.

یادآور می شود، سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۶ فروردین‌ با شعار «میخوانمت» در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ خواهد بود.

پایان پیام/

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت