۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم

راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم
مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم، به‌تازگی تلویزیون اینترنتی به اسم «پاسخ تی وی» راه‌اندازی کرده است.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، حمید رضا لشگری؛ مدیر غرفه مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم، گفت: این مرکز از سال 79 فعالیت خود را آغاز کرده و چندین سال است که ما برای پاسخگویی به شبهات هم در نمایشگاه قرآن و هم در نمایشگاه کتاب شرکت می‌کنیم. عمده‌ترین فعالیت ما، حضور کارشناسان متخصص برای ارائه مشاوره‌های خوب است تا سوالات و شبهات مردم پاسخ داده شود.
 
وی ادامه داد: دیگر فعالیت ما، چاپ کتاب در حوزه پاسخگویی در موضوعاتی همچون علوم و معارف قرآن، کلام، حدیث، دین‌پژوهی، ادیان و مذاهب، تاریخ و سیره، اخلاق، تربیت و مشاوره، فقه، عرفان، فلسفه، سیاست، حقوق و فلسفه احکام است.
 
لشگری عنوان کرد: مدتی است که به سمت فناوری و دیجیتالی کردن مطالب قدم برداشتیم. در این راستا به‌تازگی تلویزیون اینترنتی «پاسخ تی وی» را راه‌اندازی کردیم که مخاطبان می‌توانند موضوعات روز را به‌صورت رایگان از این تلویزیون اینترنتی دریافت کنند.
 
مدیرغرفه مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم گفت: مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات دینی علاوه بر نمایشگاه‌ها به چند صورت به سوالات مردم جواب می‌دهد که یکی از آنها سایت اندیشه قم به نشانی اینترنتی www.andisheqom.com است.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۶۶۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر