راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم

راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم
مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم، به‌تازگی تلویزیون اینترنتی به اسم «پاسخ تی وی» راه‌اندازی کرده است.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، حمید رضا لشگری؛ مدیر غرفه مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم، گفت: این مرکز از سال 79 فعالیت خود را آغاز کرده و چندین سال است که ما برای پاسخگویی به شبهات هم در نمایشگاه قرآن و هم در نمایشگاه کتاب شرکت می‌کنیم. عمده‌ترین فعالیت ما، حضور کارشناسان متخصص برای ارائه مشاوره‌های خوب است تا سوالات و شبهات مردم پاسخ داده شود.
 
وی ادامه داد: دیگر فعالیت ما، چاپ کتاب در حوزه پاسخگویی در موضوعاتی همچون علوم و معارف قرآن، کلام، حدیث، دین‌پژوهی، ادیان و مذاهب، تاریخ و سیره، اخلاق، تربیت و مشاوره، فقه، عرفان، فلسفه، سیاست، حقوق و فلسفه احکام است.
 
لشگری عنوان کرد: مدتی است که به سمت فناوری و دیجیتالی کردن مطالب قدم برداشتیم. در این راستا به‌تازگی تلویزیون اینترنتی «پاسخ تی وی» را راه‌اندازی کردیم که مخاطبان می‌توانند موضوعات روز را به‌صورت رایگان از این تلویزیون اینترنتی دریافت کنند.
 
مدیرغرفه مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم گفت: مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات دینی علاوه بر نمایشگاه‌ها به چند صورت به سوالات مردم جواب می‌دهد که یکی از آنها سایت اندیشه قم به نشانی اینترنتی www.andisheqom.com است.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت