هم‌افزایی بیشتر فعالیت‌های قرآنی سازمان بسیج در نمایشگاه قرآن

هم‌افزایی بیشتر فعالیت‌های قرآنی سازمان بسیج در نمایشگاه قرآن
رئیس دارالقرآن بسیج گفت: در غرفه دارالقرآن بسیج در نمایشگاه قرآن کریم از فعالان قرآنی و مجموعه‌های قرآنی دعوت کردیم تا جایی که برای آنها امکان داشته باشد با هم‌افزایی و همگرایی با دارالقرآن بسیج در جهت اجرا شدن برنامه‌های این حوزه تعامل و همکاری داشته باشند.
حجت‌الاسلام لیمویی؛ رییس دارالقرآن بسیج با اشاره به فعالیت‌های غرفه دارالقرآن بسیج مستضعفین در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن، بیان کرد: با توجه به صحبتی که رهبر انقلاب در ابتدای ماه مبارک رمضان در دیدار با قرآنیان داشتند مبنی بر اینکه هر مسجد یک پایگاه قرآنی باشد و پایگاه‌هایی که در مساجد هستند فعالیت قرآنی داشته باشند، مهمترین موضوع مدنظر ما در این نمایشگاه و در برنامه‌های آینده سازمان بسیج این است که پایگاه‌های بسیج را برای راه‌اندازی جلسات قرآنی در مساجد همراه کنیم.
 
وی افزود: تعداد قابل‌توجهی از پایگاه‌ها در سال گذشته فعال شدند. پایگاه‌های بسیج در مساجد فعال و جلسات قرآن دایر شد. به لطف خدا برنامه داریم تا در سال آینده این طرح و برنامه افزایش یافته و گسترش پیدا کند. 
 
وی با اشاره به دیگر فعالیت‌های دارالقرآن بسیج در نمایشگاه قرآن اظهار کرد: برگزاری دوره‌های تربیت مربی و مدرس قرآن، برگزاری دوره‌های توانمندسازی مدیران قرآنی در سطح استان، شهرستان و شهرها، راه‌اندازی 32 مدرسه حفظ قرآن از برنامه‌های دارالقرآن سازمان بسیج است.
 
لیمویی همچنین گفت: برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات قرآنی و راه‌اندازی دارالقرآن در پایگاه‌های مساجد از دیگر برنامه‎های دارالقرآن بسیج است. در غرفه دارالقرآن بسیج در نمایشگاه از فعالان قرآنی و مجموعه‌های قرآنی دعوت کردیم تا جایی که برای آنها امکان داشته باشد با هم‌افزایی و همگرایی با دارالقرآن بسیج برای اجرا شدن برنامه‌های این حوزه تعامل و همکاری داشته باشند تا بتوانیم به جریان قرآنی کشور کمک کنیم.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت