رئیس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه:

کیفیت محصولات ارائه شده در نمایشگاه قرآن بسیار بی‌نظیر است

کیفیت محصولات ارائه شده در نمایشگاه قرآن بسیار بی‌نظیر است
حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی گفت: کیفیت نمایشگاه قرآن بسیار بالا بوده و تنوع آثار، محصولات و گستردگی حوزه‌هایی که ارائه شده در نوع خود بسیار بی‌نظیر بوده است.
حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی؛ رئیس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه، امروز (چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401) در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در گفت‌‌وگو با ستاد خبری بیان کرد: امروز یکی از بهترین روزهای خداست که توانستم از نمایشگاه قرآن دیدن کنم. نمایشگاه به لحاظ کمی و حجم در سطح بسیار بالایی قرار داشت.
 
وی ادامه داد: کیفیت نمایشگاه قرآن بسیار بالا بود و تنوع آثار، محصولات و گستردگی حوزه‌هایی که ارائه شده در نوع خود بسیار بی‌نظیر بوده است. 
 
ابراهیمی گفت: استقبال از نمایشگاه قرآن آنقدر زیاد است که خانوداه‌ها در بعضی غرفه‌ها صف ایستاده‌اند تا اقلامی را تهیه کنند. واقعا باید به دوستان‌مان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت قرآن و عترت تبریک بگویم.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت