رئیس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه:

کیفیت محصولات ارائه شده در نمایشگاه قرآن بسیار بی‌نظیر است

حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی گفت: کیفیت نمایشگاه قرآن بسیار بالا بوده و تنوع آثار، محصولات و گستردگی حوزه‌هایی که ارائه شده در نوع خود بسیار بی‌نظیر بوده است.
حجت‌الاسلام محسن ابراهیمی؛ رئیس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه، امروز (چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401) در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در گفت‌‌وگو با ستاد خبری بیان کرد: امروز یکی از بهترین روزهای خداست که توانستم از نمایشگاه قرآن دیدن کنم. نمایشگاه به لحاظ کمی و حجم در سطح بسیار بالایی قرار داشت.
 
وی ادامه داد: کیفیت نمایشگاه قرآن بسیار بالا بود و تنوع آثار، محصولات و گستردگی حوزه‌هایی که ارائه شده در نوع خود بسیار بی‌نظیر بوده است. 
 
ابراهیمی گفت: استقبال از نمایشگاه قرآن آنقدر زیاد است که خانوداه‌ها در بعضی غرفه‌ها صف ایستاده‌اند تا اقلامی را تهیه کنند. واقعا باید به دوستان‌مان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت قرآن و عترت تبریک بگویم.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت