۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
به همت بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن؛

نشست «قرآن کریم، میراث مشترک جهان اسلام در آیینه خوشنویسی» برگزار می‌شود

نشست «قرآن کریم، میراث مشترک جهان اسلام در آیینه خوشنویسی» برگزار می‌شود
دوازدهمین نشست بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن با موضوع «قرآن کریم، میراث مشترک جهان اسلام در آیینه خوشنویسی»، امشب برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، دوازدهمین نشست از سلسله نشست‌هاى تخصصى کمیته بین‌الملل نمایشگاه قرآن، امشب (چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401) در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
 
شهاب شهیدانی؛ خوشنویس و استادیار دانشگاه لرستان، غلامرضا راهپیما؛ استاد دانشگاه و خوشنویس، علیرضا هاشمی‌نژاد؛ سرپرست گروه پژوهش‌های هنر پژوهشکده فرهنگ اسلام و ایران دانشگاه شهید باهنر کرمان، احمد دیاب؛ هنرمند خوشنویس از لبنان و استاد محسن سلیمانی؛ هنرمند نقاش و خوشنویس اصفهان از ایران به‌عنوان سخنران در این نشست حضور خواهند داشت.
 
علاقه‌مندان به حضور در این نشست تخصصی می‌توانند از ساعت 21 تا 23 به طبقه سوم ساختمان تشریفات مراجعه کنند.
 
مکان مجازى نشست:
https://www.skyroom.online/ch/csir.ut/ut
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۷۶۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر