عکاس مطبوعات کشور در ایام انقلاب و سال‌های دفاع مقدس:

فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه در انتقال مفاهیم قرآنی تأثیرگذار است

عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، گفت: فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه قرآن کریم، می‌تواند در انتقال مفاهیم دینی و قرآنی تأثیرگذار باشد.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، علیرضا عابدی؛ عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و عکاس مطبوعات کشور در ایام انقلاب و سال‌های دفاع مقدس در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه قرآن، اقدامی شایسته و عالی است که برای نسل جوان کشور تأثیرگذاراست.
 
وی ادامه داد: محتوای این نمایشگاه خوراک خوبی در عرصه‌های مختلف عبادی، سیاسی، فرهنگی و هنری برای بازدیدکنندگان به‌ویژه جوانان است.
 
عابدی گفت: بیشتر بازدیدکنندگان به‌صورت خانوادگی در نمایشگاه قرآن حضور پیدا کرده‌اند. فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه قرآن کریم می‌تواند در انتقال مفاهیم دینی و قرآنی تأثیرگذار باشد.
 
این عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت، اظهار کرد: غرفه موسسه هنرمندان پیشکسوت هم در این رویداد قرآنی، آثار نفیس و ممتازی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده که امیدوارم نسل جوان از آن‌ها استفاده کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت