عکاس مطبوعات کشور در ایام انقلاب و سال‌های دفاع مقدس:

فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه در انتقال مفاهیم قرآنی تأثیرگذار است

فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه در انتقال مفاهیم قرآنی تأثیرگذار است
عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، گفت: فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه قرآن کریم، می‌تواند در انتقال مفاهیم دینی و قرآنی تأثیرگذار باشد.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، علیرضا عابدی؛ عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و عکاس مطبوعات کشور در ایام انقلاب و سال‌های دفاع مقدس در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه قرآن، اقدامی شایسته و عالی است که برای نسل جوان کشور تأثیرگذاراست.
 
وی ادامه داد: محتوای این نمایشگاه خوراک خوبی در عرصه‌های مختلف عبادی، سیاسی، فرهنگی و هنری برای بازدیدکنندگان به‌ویژه جوانان است.
 
عابدی گفت: بیشتر بازدیدکنندگان به‌صورت خانوادگی در نمایشگاه قرآن حضور پیدا کرده‌اند. فضای عرفانی و معنوی نمایشگاه قرآن کریم می‌تواند در انتقال مفاهیم دینی و قرآنی تأثیرگذار باشد.
 
این عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت، اظهار کرد: غرفه موسسه هنرمندان پیشکسوت هم در این رویداد قرآنی، آثار نفیس و ممتازی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده که امیدوارم نسل جوان از آن‌ها استفاده کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت