رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

مردم برای بازدید از نمایشگاه عطش خاصی دارند/ نمایشگاه مجهزتر از سال‌های گذشته است

مردم برای بازدید از نمایشگاه عطش خاصی دارند/ نمایشگاه مجهزتر از سال‌های گذشته است
حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، بیان کرد: مردم به دلیل محروم ماندن از نمایشگاه قرآن به دلیل همه‌گیری کرونا، امسال با شوق و عطش خاصی به بازدید از این رویداد قرآنی پرداختند.
حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401، در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به ستاد خبری نمایشگاه قرآن، گفت: غرفه‌هایی که من دیدم نشان از شکوه نمایشگاه دارد و میزان استقبال از آن هم خدا را شکر، بسیار خوب بوده است.
 
وی درباره تفاوت نمایشگاه امسال نسبت به سال‌های قبل، عنوان کرد: چون نمایشگاه امسال پس از دو سال وقفه برگزار شده است، مسئولان برگزاری سعی کرده‌اند در برپایی آن سنگ‌تمام بگذارند و مجهزتر و به‌روزتر از قبل نمایشگاه را برپا کنند.
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مردم به دلیل محروم ماندن از نمایشگاه قرآن به دلیل همه‌گیری کرونا، امسال با شوق و عطش خاصی به بازدید از آن پرداختند که امیدوارم این بازدید و استقبال خوب تا روز پایانی هم ادامه پیدا کند.  
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌الملل قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت