۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

مردم برای بازدید از نمایشگاه عطش خاصی دارند/ نمایشگاه مجهزتر از سال‌های گذشته است

مردم برای بازدید از نمایشگاه عطش خاصی دارند/ نمایشگاه مجهزتر از سال‌های گذشته است
حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، بیان کرد: مردم به دلیل محروم ماندن از نمایشگاه قرآن به دلیل همه‌گیری کرونا، امسال با شوق و عطش خاصی به بازدید از این رویداد قرآنی پرداختند.
حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401، در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به ستاد خبری نمایشگاه قرآن، گفت: غرفه‌هایی که من دیدم نشان از شکوه نمایشگاه دارد و میزان استقبال از آن هم خدا را شکر، بسیار خوب بوده است.
 
وی درباره تفاوت نمایشگاه امسال نسبت به سال‌های قبل، عنوان کرد: چون نمایشگاه امسال پس از دو سال وقفه برگزار شده است، مسئولان برگزاری سعی کرده‌اند در برپایی آن سنگ‌تمام بگذارند و مجهزتر و به‌روزتر از قبل نمایشگاه را برپا کنند.
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مردم به دلیل محروم ماندن از نمایشگاه قرآن به دلیل همه‌گیری کرونا، امسال با شوق و عطش خاصی به بازدید از آن پرداختند که امیدوارم این بازدید و استقبال خوب تا روز پایانی هم ادامه پیدا کند.  
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌الملل قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۶۸۷

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر