۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

نشست «واکاوی رابطه خانواده متعالی با قرآن کریم» برگزار می‌شود

نشست «واکاوی رابطه خانواده متعالی با قرآن کریم» برگزار می‌شود
چهاردهمین پیش‌نشست برخط و حضوری اولین کنفرانس بین‌المللی خانواده و تربیت معنوی با موضوع «واکاوی رابطه خانواده متعالی با قرآن کریم» برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، نشست علمی «واکاوی رابطه خانواده متعالی با قرآن کریم»، شامگاه چهارشنبه 7 اردیبهشت با حضور آیت‌الله احمد احمدی‌تبار؛ استاد درس خارج فقه حوزه علمیه قم و مدیر گروه فقه خانواده دانشگاه بین‌المللی المصطفی (ص) و مجید کافی امامی؛ استاد سطح عالی حوزه علمیه قم و دبیر انجمن علمی تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم در نمایشگاه قرآن برگزار خواهد شد.
 
علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند از ساعت 21:30 تا 23 به بخش «مشاوره‌های قرآن بنیان» واقع در سالن اصلی شبستان مراجعه کنند. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۷۹۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر