معرفی آثار قرآنی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نمایشگاه قرآن کریم

همزمان با دوازدهمین شب برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم آثار پژوهشی با محوریت قرآن کریم توسط معاونت پژوهشی حوزه و دانشگاه معرفی می شود.

ر ادامه برگزاری ویژه برنامه های معرفی آثار برتر قرآنی به میزبانی بخش مشاوره های قرآن‌بنیان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، آثار برتر قرآنی معاونت پژوهشی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه توسط دکتر مجید کافی، در روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۲۲:۳۰ در غرفه «ضیافت خاتم» صورت می پذیرد.

در این مراسم آثاری همچون سبک زندگی اجتماعی با تاکید بر آیات قرآن‌، فلسفه ی تاریخ در قرآن( تفسیر اجتماعی آیات تاریخی)، فلسفه علم و علم دینی‌با تاکید بر آیات مرتبط قرآن،‌نظریه اجتماعی ارتباط در قرآن، نوشته دکتر مجید کافی عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه معرفی و تببین می گردد.

بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی المللی قرآن کریم با شعار قرآن، کتاب امید و آرامش از ۲۷ فروردین الی ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در صحن مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت