قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:

نمایشگاه قرآن در تثبیت مفاهیم عمیق اسلامی نقش‌آفرین خواهد بود

حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی گفت: نمایشگاه قرآن در تثبیت مفاهیم عمیق و محتوای ناب اسلامی نقش‌آفرین خواهد بود.
حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی؛ قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم درباره این دوره از نمایشگاه قرآن بیان کرد: تا آنجایی که از این نمایشگاه بازدید داشته‌ام، حضور غرفه‌ها را بسیار پرتحرک، فعال و پر از امید و انگیزه مشاهده کردم.
 
وی با اشاره به استقبال خوب مردمی از این رویداد قرآنی، ادامه داد: کارهای تخصصی و عمیقی در بخش‌های مختلف همچون «مسجد جامعه‌پرداز و تمدن‌ساز»، ملموس و مشهود بود،  باید از دقت‌های محتوایی و پرهیز از کارهای نمایشی که در این نمایشگاه نسبت به فعالیتهای قبلی صورت گرفته، قدردانی کنم.
 
قائم مقام سازمان تبلیغات افزود: اگر نمایشگاه برخلاف ذات خود که نمایشی کار کردن است، عمل کند و بیشتر به محتوا و گفتمان بپردازد، می‌تواند بسیار موثر باشد. اگر نمایشگاه جهاد تبیین را به‌عنوان راهبرد اصلی مورد توجه قرار دهد، می تواند عملکرد بهتری را به ارمغان آورد. نمایشگاه قرآن در تثبیت مفاهیم عمیق و محتوای ناب اسلامی نقش‌آفرین خواهد بود.
 
روح‌الله حریزاوی تصریح کرد: با طراحی‌هایی که توسط  جوانان حوزوی و نخبه دانشگاهی شاهد هستیم، امیدوار شدیم که حرکت نویی ناظر به جهاد تبیین برداشته خواهد شد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت