طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» اجرا می‌شود

طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» اجرا می‌شود
طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» با هدف آشنایی مادران با روش‌های نخبه‌پروری در قالب دوره‌های آفلاین و آنلاین از سوی مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم برگزار می‌شود.

مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم تهران در سال ۱۴۰۱ طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» را اجرا می‌کند.

مادران با ورود به این طرح در مدرسه مجازی ثبت‌نام می‌کنند و از کلاس‌های آنلاین و آفلاین بهره‌مند و با روش‌های نخبه‌پروری آشنا می‌شوند. همچنین مادران این مدرسه مجازی از تجربه مادرانی که در طرح دیگر مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم با عنوان «لالای فرشته» همراه بودند، استفاده می‌کنند.

طرح لالای فرشته مربوط به آموزش قرآن پیش از تولد است. براساس این طرح، جنین پیش از چهار ماه، از چهار ماه تا ۱۰ ماه، از ۱۰ ماه تا سه‌سالگی و از سه سالگی به بعد در معرض آموزش قرآن قرار می‌گیرند.

طی این طرح تمام سکنات، رفتار، منش، برخورد و تغذیه مادر در دوران بارداری براساس برنامه‌ اسلامی ـ قرآنی به سمت قرآن و آموزه‌های قرآنی رهنمود می‌کنند تا بیشتر با مصحف شریف مأنوس باشد و از عترت بهره‌‌مند شود و به کاهش استرس مادران کمک می‌کنند.

یادآوری می‌شود، طی تفاهم‌نامه‌ای، اپلیکیشن لالای فرشته تا پایان ماه مبارک رمضان راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری خواهد شد. از دیگر طرح‌های مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم، طراحی «بالشتک‌های زمزمه‌های ملکوتی» است که طی ۱۲ سال از طراحی آن، با استقبال والدین و خردسالان روبه‌رو بوده است. 

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق واتساپ با شماره ۰۹۳۸۱۷۵۷۷۵۱ در ارتباط باشند یا به پایگاه اینترنتی به نشانی www.lalay.ir مراجعه کنند.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت