استعدادیابی علاقه‌مندان به حفظ قرآن در نمایشگاه قرآن

استعدادیابی علاقه‌مندان به حفظ قرآن در نمایشگاه قرآن
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت رضوان با ارزیابی استعدادهای علاقه‌مندان به عرصه حفظ قرآن و اجرای طرح‌های حفظ ۱ تا ۵ ساله در نمایشگاه بین‌المللی قرآن حضور دارد.

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت رضوان تهران با ارزیابی استعدادهای بانوان و آقایان علاقه‌مند به عرصه حفظ قرآن در گروه سنی خردسالان تا بزرگسالان، طرح‌های حفظ یک تا پنج ساله را معرفی می‌کند.

بنابر گفته حمیدرضا محصل، مدیر مؤسسه رضوان «همچنین طرح ارتقای حافظان و تثبیت محفوظات ویژه حافظان علاقه‌مند به حضور در آزمون اعطای مدرک حفظ تخصصی قرآن با رویکرد تقویت هوش و حافظه انجام می‌شود».

وی ادامه داد: بازی‌های آموزشی و تجسمی، تقویت حافظه شنیداری(سمعی)، حافظه دیداری(بصری)، حافظه نوشتاری (یدی) و حافظه حسابگرانه(آماری) ویژه کودکان چهار سال به بالا از دیگر برنامه‌های فعالیت غرفه در نمایشگاه قرآن است.

همچنین بازدیدکنندگان این غرفه می‌توانند به ستون ۱۲۲ در بخش مؤسسات قرآنی مراجعه کنند تا از طرح ویژه بن خرید عفاف و حجاب از ۵ تا ۱۵درصد بهره‌مند شوند.

یادآور می‌شود، بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن از ۲۷ فروردین به مدت دو هفته در مصلای تهران پذیرای علاقه‌مندان به کلام وحی خواهد بود. این نمایشگاه در ۴۵ بخش و ۴۰ هزار مترمربع وسعت هر شب از ساعت ۱۷ تا ۲۳:۳۰ میزان شهروندان است.

همچنین به موازات نمایشگاه حضوری، نمایشگاه مجازی قرآن کریم نیز به نشانی iqfa.ir برپا شده است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت