رضا ناجی:

در بسیاری از سریال‌ها، مفاهیم قرآنی مطرح می‌شود

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، گفت: در بسیاری از سریال‌های تلویزیون، مفاهیم قرآنی مطرح و به آیه‌های قرآن استناد می‌شود.
رضا ناجی؛ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با اشاره به اینکه در بسیاری از سریال‌های تلویزیون، مفاهیم قرآنی مطرح و به آیه‌های قرآن استناد می‌شود، بیان کرد: اگر کارهای من را دیده باشید در اکثرشان مفاهیم هنر با مفاهیم دینی و مذهبی ترکیب شده‌اند. 
 
وی ادامه داد: در سریال خداداد که در عید نوروز امسال از تلویزیون پخش شد، خیلی از صحنه‌های آن به‌نوعی بیان آیه‌های قرآن بود. در آن سریال فعالیت‌های خاصی مدنظر قرار می‌گرفت. در پلان‌های مختلف این مجموعه به موضوعاتی مانند اشتغال، اهمیت کسب و کار در آینده جوانان و ازدواج جوانان پرداختیم. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت