۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
رضا ناجی:

در بسیاری از سریال‌ها، مفاهیم قرآنی مطرح می‌شود

در بسیاری از سریال‌ها، مفاهیم قرآنی مطرح می‌شود
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، گفت: در بسیاری از سریال‌های تلویزیون، مفاهیم قرآنی مطرح و به آیه‌های قرآن استناد می‌شود.
رضا ناجی؛ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با اشاره به اینکه در بسیاری از سریال‌های تلویزیون، مفاهیم قرآنی مطرح و به آیه‌های قرآن استناد می‌شود، بیان کرد: اگر کارهای من را دیده باشید در اکثرشان مفاهیم هنر با مفاهیم دینی و مذهبی ترکیب شده‌اند. 
 
وی ادامه داد: در سریال خداداد که در عید نوروز امسال از تلویزیون پخش شد، خیلی از صحنه‌های آن به‌نوعی بیان آیه‌های قرآن بود. در آن سریال فعالیت‌های خاصی مدنظر قرار می‌گرفت. در پلان‌های مختلف این مجموعه به موضوعاتی مانند اشتغال، اهمیت کسب و کار در آینده جوانان و ازدواج جوانان پرداختیم. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۸۹۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر