۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

ترکیب هنر ایرانی با مفاهیم قرآنی در نمایشگاه قرآن جلوه‌گر است

ترکیب هنر ایرانی با مفاهیم قرآنی در نمایشگاه قرآن جلوه‌گر است
حجت‌الاسلام حمید شهریاری، بیان کرد: ترکیب هنر ایرانی با مفاهیم قرآنی در نمایشگاه قرآن بسیار جلوه‌گر است. از همه کسانی که به هنرهای قرآنی علاقه‌مند هستند، دعوت می‌کنیم از نمایشگاه قرآن کریم بازدید کنند.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، حجت‌الاسلام حمید شهریاری؛ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن گفت: من همه آن مقدار از نمایشگاه را که دیدم، ترکیب هنر ایرانی با مفاهیم قرآنی بسیار جلوه‌گر است. نمایشگاه واقعا دیدنی است و از همه کسانی که به هنرهای قرآنی علاقه‌مند هستند، دعوت می‌کنیم از نمایشگاه قرآن کریم بازدید کنند.
 
وی با اشاره به شروع به‌کار نمایشگاه قرآن بعد از شیوع کرونا، اظهار کرد: به‌هرحال دو سال است شیوع کرونا موجب کاهش رفت و آمدها و برگزاری نمایشگاه‌ها شدهاست. آغاز به‌کار دوباره چنین نمایشگاه‌هایی در جامعه تاثیرگذار است. امیدواریم با همین سبک و سیاق پیش برویم و کرونا برطرف شود.
 
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، افزود: ما در کشور خودمان در حوزه تولید موفق هستیم و تولیدات خوبی داریم، اما متاسفانه در زمینه عرضه ضعیف هستیم. نمونه‌اش هم این است که مردم در نمایشگاه‌ها متوجه می‌شوند چه هنرهای دستی در زمینه‌های قرآنی داریم. اطلاع نداشتن از این موضوع ضعف ما در عرضه محصولات است.
 
وی ادامه داد: در همه دنیا نیمی از کار تولید و نیم دیگر عرضه است. متاسفانه سرمایه‌گذاری خوبی در حوزه عرضه نداشته‌ایم. برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی برای نشان دادن محصولات به مردم بسیار حائز اهمیت است. 
 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۱,۰۲۹

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر