۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون عنوان کرد:

به نمایشگاهی با حال و هوای معنوی برای جذب مردم نیاز داریم

به نمایشگاهی با حال و هوای معنوی برای جذب مردم نیاز داریم
محمد شیری گفت: ما به فضای نمایشگاهی با حال و هوای معنوی، برای جذب مردم و فرهنگسازی نیاز داریم.
محمد شیری، بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بیان کرد: نمایشگاه در هر کشوری معرف فرهنگ آن سرزمین است. مسلما نمایشگاه قرآن هم برای نسل جوان کارساز و موثر خواهد بود. 
 
وی ضمن ابراز امیدواری برای برپایی چنین نمایشگاه‌های ادواری در تمام زمینه‌ها، گفت: ما به فضای نمایشگاهی برای جذب مردم و فرهنگسازی نیاز داریم. در همه زمینه‌ها باید نمایشگاه برگزار شود.
 
این بازیگر افزود: در حکومتی که داعیه‌دار اسلام است، باید نمایشگاه قرآن مثل اساسنامه‌اش ظهور و بروز ظاهری و باطنی داشته باشد. امیدوارم روز‌به‌روز شاهد نمایشگاهی پر‌رونق‌تر با حضور اقشار مختلف جامعه باشیم.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۲,۸۳۸

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر