رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش:

به‌زودی تفاهم‌نامه‌ای با مجموعه جلسات خانگی منعقد می‌کنیم/فاصله برگزاری نمایشگاه باید کمتر از یک سال باشد

به‌زودی تفاهم‌نامه‌ای با مجموعه جلسات خانگی منعقد می‌کنیم/فاصله برگزاری نمایشگاه باید کمتر از یک سال باشد
حجت‌الاسلام احمد دهدار گفت: درخصوص موضوع حفظ قرآن کریم و به منظور گسترش فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده‌های ارتش جمهوری اسلامی، به‌زودی قراردادی با مجموعه جلسات خانگی منعقد خواهیم کرد.
حجت‌الاسلام احمد دهدار؛ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 با حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از بخش‌های مختلف این رویداد قرآنی بازدید کرد.
 
وی در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم، بیان کرد: خدا را شاکریم که توفیقی دست داد تا در ایام ماه مبارک رمضان از مصلی بزرگ امام خمینی (ره) بازدید داشته باشیم.
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، گفت: پس از گفت‌وگویی که با بخش جلسات خانگی قرآن صورت گرفت، امیدواریم بتوانیم برنامه‌های قرآنی را در منازل سازمانی و جمع خانواده‌ها به‌صورت آنلاین فراهم کنیم.
 
حجت‌الاسلام دهدار ضمن ابراز خرسندی و رضایت از برپایی چنین نمایشگاهی افزود: امیدواریم درخصوص موضوع حفظ قرآن کریم و به منظور گسترش فرهنگ قرآنی در بین کارکنان و خانواده‌های ارتش جمهوری اسلامی، به‌زودی قراردادی با مجموعه جلسات خانگی منعقد کنیم.
 
 وی با اشاره به تاثیر برگزاری نمایشگاه در گسترش فرهنگ قرآنی، اظهار کرد: اگر ما خانواده‌های قرآنی می‌خواهیم باید آنها را با قرآن و معارف آن آشنا کنیم و راهی غیر از این وجود ندارد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد ارتش همچنین گفت: افسوس که نمایشگاه در فاصله زمانی یک‌ساله برگزار می‌شود. کاش نمایشگاه‌هایی که فضای معنوی خوبی در سطح جامعه ایجاد می‌کنند،  بیشتر می‌شد تا خانواده‌ها انس و الفت و ارتباط بهتر و بیشتری با این فضاهای معنوی پیدا کنند.
 
حجت‌الاسلام دهدار بیان کرد: طبیعی است ما در مناسبت‌های مختلف برنامه‌های مناسبتی را برای فرزندان ارتش در سنین مختلف به اجرا درآوریم. این رویدادها مشوقی است برای خانواده‌ها که به سراغ کتاب و نشریات آمده و با آنها انس بگیرند، چراکه این مقولات می‌تواند تاثیر مثبت و سازنده‌ای در جامعه داشته باشد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت