فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ:

فعالیت‌های مرتبط با کودک و نوجوان در نمایشگاه قرآن قابل‌توجه است

فعالیت‌های مرتبط با کودک و نوجوان در نمایشگاه قرآن قابل‌توجه است
سردار حسن حسن‌زاده با تأکید بر تلاش بیشتر در جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با کودک و نوجوان در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن، قابل‌توجه است.
سردار حسن حسن‌زاده؛ فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه قرآن، بیان کرد: بعد از گذشت دو سال وقفه‌ای که کرونا ایجاد کرد، برپا شدن نمایشگاه قرآن به‌صورت حضوری مغتنم است.
 
وی با اشاره به چند موضوع بسیار برجسته و شاخص این نمایشگاه، افزود: برنامه‌ها و فعالیتهای مرتبط با کودک و نوجوان در این دوره از نمایشگاه قرآن قابل‌توجه است. همچنین استقبال مردم برای من خیلی ارزشمند بود و حضور کودکان و نوجوانان نیز به‌چشم می‌آمد.
 
سردار حسن زاده گفت: مجموعه‌هایی مثل نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی، بازی‌های رایانه‌ای و دیگر فضاهای بسیار خوبی که مشاهده کردم، قابل تقدیر است. 
 
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) بیان کرد: باید بهتر از این برای ارتقای این نمایشگاه تلاش و همت به خرج داده و فعالیت‌های قرآنی را گسترش دهیم. موضوع امر به معروف و نهی از منکر و یا فعالیت‌هایی مرتبط با  آیات موضوعی از بخش‌های خالی این دوره از نمایشگاه به‌نظر می‌رسد. ما باید  موضوعاتی که انگیزه امید را در بین مردم ایجاد می‌کند و آنها را برای یک زندگی قرآنی به وجد می‌آورد، ترویج دهیم.
 
وی با تأکید بر ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه، افزود: برای ترویج فرهنگ و سبک زندگی قرآنی، این نمایشگاه در آینده با خلاقیت و نوآوری‌های جدیدش قطعا می‌تواند بسیار اثرگذار باشد. به همه مسئولین قرآنی و برپاکنندگان این نمایشگاه که چنین فضای قرآنی را ایجاد کردند، خدا قوت می‌گویم.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت