۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

آمادگی کامل اورژانس در نمایشگاه قرآن/ رسیدگی به 100 نفر از بازدیدکنندگان در هفته‌ای که گذشت

آمادگی کامل اورژانس در نمایشگاه قرآن/ رسیدگی به 100 نفر از بازدیدکنندگان در هفته‌ای که گذشت
اورژانس تهران از روز نخست برپایی بیست و نهمین دوره نمایشگاه قرآن با تمامی امکانات در مصلی تهران مستقر شده و به ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان این رویداد قرآنی پرداخته است.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، طبق آمار موجود، تاکنون وضعیت بحرانی از سوی واحد اورژانس مستقر در نمایشگاه قرآن مخابره نشده و تنها 100 نفر از روز اول نمایشگاه تاکنون به‌صورت سرپایی مداوا و علائم حیاتی آن‌ها بررسی شد و از خدمات اورژانس استفاده کردند.
 
 اورژانس تهران با آمادگی کامل و با تجهیزاتی مانند ترالی احیا، تخت به همراه یک دستگاه آمبولانس و موتور لانس در این دوره از نمایشگاه قرآن حضور دارد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۷۷۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر