چگونگی حفظ تلفنی قرآن در غرفه خانه کارگر

چگونگی حفظ تلفنی قرآن در غرفه خانه کارگر
(حسین فلاح خوش مشرب) در گفت وگو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با بیان اینکه خانه کارگر فعالیت های خوب و زیاد و متنوع و مناسب گروه های سنی مختلف در حوزه قرآن دارد، اظهار کرد: این مرکز همه ساله حضور خوبی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دارد.
مسئول غرفه سازمان دارالقرآن خانه کارگر بیست و نهمین نمایشگاه قرآن افزود: طرح حفظ قرآن کریم برنامه ثابت این مرکز در ادوار مختلف نمایشگاه قرآن کریم است.
 
وی اضافه کرد: هفته ای دو جلسه و هر جلسه، ۱۵ دقیقه به صورت رایگان برگزار می شود. این طرح برای بیش از ده میلیون عضو خانه کارگر است.
 
فلاح خوش مشرب گفت: ضمنا این طرح به صورت رایگان برای اعضای خانه کارگر برگزار می شود.
 
وی افزود: میزان استقبال از غرفه خانه کارگر در نمایشگاه بسیار خوب بوده است و در سال ۱۳۹۸، ۱۴ هزار نفر از این غرفه بازدید کردند. صندوق قرعه کشی بازدیدکنندگان از غرفه خانه کارگر در نمایشگاه را ثبت می کند و به قید قرعه، به ده نفر جایزه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس همراه با خانواده اهدا می شود. قرعه کشی از میان بازدیدکنندگان، روز نهم اردیبهشت ماه،

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت