۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

چگونگی حفظ تلفنی قرآن در غرفه خانه کارگر

چگونگی حفظ تلفنی قرآن در غرفه خانه کارگر
(حسین فلاح خوش مشرب) در گفت وگو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با بیان اینکه خانه کارگر فعالیت های خوب و زیاد و متنوع و مناسب گروه های سنی مختلف در حوزه قرآن دارد، اظهار کرد: این مرکز همه ساله حضور خوبی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دارد.
مسئول غرفه سازمان دارالقرآن خانه کارگر بیست و نهمین نمایشگاه قرآن افزود: طرح حفظ قرآن کریم برنامه ثابت این مرکز در ادوار مختلف نمایشگاه قرآن کریم است.
 
وی اضافه کرد: هفته ای دو جلسه و هر جلسه، ۱۵ دقیقه به صورت رایگان برگزار می شود. این طرح برای بیش از ده میلیون عضو خانه کارگر است.
 
فلاح خوش مشرب گفت: ضمنا این طرح به صورت رایگان برای اعضای خانه کارگر برگزار می شود.
 
وی افزود: میزان استقبال از غرفه خانه کارگر در نمایشگاه بسیار خوب بوده است و در سال ۱۳۹۸، ۱۴ هزار نفر از این غرفه بازدید کردند. صندوق قرعه کشی بازدیدکنندگان از غرفه خانه کارگر در نمایشگاه را ثبت می کند و به قید قرعه، به ده نفر جایزه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس همراه با خانواده اهدا می شود. قرعه کشی از میان بازدیدکنندگان، روز نهم اردیبهشت ماه،
تعداد بازدید : ۹۴۰

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر