۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

اجرای طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» در نمایشگاه قرآن

اجرای طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» در نمایشگاه قرآن
موسسه 14 ستاره بنی‌هاشم تهران در نمایشگاه قرآن، طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» را اجرا می‌کند.
سیدمحمد حسین موسوی ری‌شهری؛ مسئول غرفه مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم تهران، در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با اشاره به فعالیت‌های این غرفه، عنوان کرد: موسسه 14 ستاره بنی‌هاشم در نمایشگاه قرآن، طرح «مدرسه مادران نخبه‌پرور» را اجرا می کند. مادران با ثبت‌نام در این طرح و حضور در مدرسه مجازی، از کلاس‌های آنلاین و آفلاین بهره‌مند و با روش‌های نخبه‌پروری آشنا می‌شوند. 
 
وی افزود: مادران این مدرسه مجازی از تجربه مادرانی که در طرح دیگر مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم با عنوان «لالای فرشته» همراه بودند، استفاده می‌کنند.
 
ری‌شهری تصریح کرد: طرح «لالای فرشته» مربوط به آموزش قرآن پیش از تولد است. براساس این طرح، جنین، نوزادان و کودکان پیش از چهار ماه، از چهار ماه تا ۱۰ ماه، از ۱۰ ماه تا سه‌سالگی و از سه سالگی به بعد در معرض آموزش قرآن قرار می‌گیرند. طی این طرح، تمام سکنات، رفتار، منش، برخورد و تغذیه مادر در دوران بارداری براساس برنامه‌ اسلامی ـ قرآنی به سمت قرآن و آموزه‌های قرآنی راهنمایی می‌شود تا بیشتر با مصحف شریف مأنوس باشد و از عترت بهره‌‌مند شود. این موضوع به کاهش استرس مادران کمک می‌کند.
 
مسئول غرفه مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم تهران، گفت: طی تفاهم‌نامه‌ای، اپلیکیشن «لالای فرشته» تا پایان ماه مبارک رمضان راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری خواهد شد. از دیگر طرح‌های مرکز قرآنی ۱۴ ستاره بنی‌هاشم، طراحی «بالشتک‌های زمزمه‌های ملکوتی» است که طی ۱۲ سال از طراحی آن، با استقبال والدین و خردسالان همراه شده است. 
 
وی افزود: علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق واتساپ با شماره ۰۹۳۸۱۷۵۷۷۵۱ در ارتباط باشند یا به پایگاه اینترنتی به نشانی www.lalay.ir مراجعه کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۱,۵۵۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر