۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

نمایش فیلم «محمد رسول‌الله» در سینما ماندگار

نمایش فیلم «محمد رسول‌الله» در سینما ماندگار
فیلم «محمد رسول‌الله» به کارگردانی مجید مجیدی، شنبه سوم اردیبهشت‌ماه در بخش «سینما ماندگار» نمایشگاه قرآن به نمایش درآمد.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، شنبه سوم اردیبهشت 1401 در هشتمین شب از برپایی نمایشگاه قرآن، فیلم «محمد رسول‌الله» به کارگردانی مجید مجیدی در بخش «سینما ماندگار» به نمایش درآمد. یوسف صفوی به‌‌عنوان مهمان در این برنامه حضور داشت.
 
فیلم سینمایی «محمد رسوال‌الله» ساخته مجید مجیدی، درباره دوران نوجوانی پیامبر اسلام(ص) است. این فیلم به روایت تاریخیِ وقایع پیش از تولد پیامبر اسلام تا 12 سالگی ایشان می‌پردازد. تولید این فیلم بین سال‌های ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۳ انجام گرفته است.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۸۳۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر