مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی مطرح کرد؛

بازدید 360 درجه از نمایشگاه قرآن با تور مجازی

سید امین‌الله میرشفیعی گفت: تور مجازی، امکان بازدید از نمایشگاه قرآن را به‌صورت 360 درجه فراهم می‌کند.
سید امین‌الله میرشفیعی؛ مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، درباره راه‌اندازی تور مجازی نمایشگاه بیان کرد: هدف از راه‌اندازی تور مجازی، تکمیل تلویزیون اینترنتی و پخش زنده بیشتر برای افرادی است که به دلایل مختلف ازجمله شیوع کرونا و یا بُعد مسافت، امکان حضور در نمایشگاه را ندارند. با تور مجازی، علاقه‌مندان در اقصی نقاط جهان می‌توانند از نمایشگاه قرآن دیدن کنند. 
 
وی افزود: ما دو مقوله خاص برای بازدیدکننگان مجازی در نظر گرفتیم. یکی تلویزیون اینترنتی که از ساعت 17 تا 23:30 از نمایشگاه پخش زنده دارد و از طریق سایت www.iqfa.ir پخش می‌شود.
 
میرشفیعی گفت: تور مجازی نیز امکان بازدید از نمایشگاه را به‌صورت 360 درجه فراهم می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند وارد تور مجازی شوند و از همان جلوی در ورودی، درون نمایشگاه را ببینند و در غرفه‌ها بچرخند.
 
مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی، بیان کرد: تکنولوژی به‌کار رفته در این تور مجازی این است که افراد با عینک سه‌بُعدی نیز می‌توانند در غرفه‌ها بچرخند و احساس کنند که در نمایشگاه قرآن قدم می‌زنند و از غرفه‌ها دیدن می‌کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت