۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی مطرح کرد؛

بازدید 360 درجه از نمایشگاه قرآن با تور مجازی

بازدید 360 درجه از نمایشگاه قرآن با تور مجازی
سید امین‌الله میرشفیعی گفت: تور مجازی، امکان بازدید از نمایشگاه قرآن را به‌صورت 360 درجه فراهم می‌کند.
سید امین‌الله میرشفیعی؛ مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، درباره راه‌اندازی تور مجازی نمایشگاه بیان کرد: هدف از راه‌اندازی تور مجازی، تکمیل تلویزیون اینترنتی و پخش زنده بیشتر برای افرادی است که به دلایل مختلف ازجمله شیوع کرونا و یا بُعد مسافت، امکان حضور در نمایشگاه را ندارند. با تور مجازی، علاقه‌مندان در اقصی نقاط جهان می‌توانند از نمایشگاه قرآن دیدن کنند. 
 
وی افزود: ما دو مقوله خاص برای بازدیدکننگان مجازی در نظر گرفتیم. یکی تلویزیون اینترنتی که از ساعت 17 تا 23:30 از نمایشگاه پخش زنده دارد و از طریق سایت www.iqfa.ir پخش می‌شود.
 
میرشفیعی گفت: تور مجازی نیز امکان بازدید از نمایشگاه را به‌صورت 360 درجه فراهم می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند وارد تور مجازی شوند و از همان جلوی در ورودی، درون نمایشگاه را ببینند و در غرفه‌ها بچرخند.
 
مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی، بیان کرد: تکنولوژی به‌کار رفته در این تور مجازی این است که افراد با عینک سه‌بُعدی نیز می‌توانند در غرفه‌ها بچرخند و احساس کنند که در نمایشگاه قرآن قدم می‌زنند و از غرفه‌ها دیدن می‌کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۸۵۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر