مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی مطرح کرد؛

بازدید 360 درجه از نمایشگاه قرآن با تور مجازی

بازدید 360 درجه از نمایشگاه قرآن با تور مجازی
سید امین‌الله میرشفیعی گفت: تور مجازی، امکان بازدید از نمایشگاه قرآن را به‌صورت 360 درجه فراهم می‌کند.
سید امین‌الله میرشفیعی؛ مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، درباره راه‌اندازی تور مجازی نمایشگاه بیان کرد: هدف از راه‌اندازی تور مجازی، تکمیل تلویزیون اینترنتی و پخش زنده بیشتر برای افرادی است که به دلایل مختلف ازجمله شیوع کرونا و یا بُعد مسافت، امکان حضور در نمایشگاه را ندارند. با تور مجازی، علاقه‌مندان در اقصی نقاط جهان می‌توانند از نمایشگاه قرآن دیدن کنند. 
 
وی افزود: ما دو مقوله خاص برای بازدیدکننگان مجازی در نظر گرفتیم. یکی تلویزیون اینترنتی که از ساعت 17 تا 23:30 از نمایشگاه پخش زنده دارد و از طریق سایت www.iqfa.ir پخش می‌شود.
 
میرشفیعی گفت: تور مجازی نیز امکان بازدید از نمایشگاه را به‌صورت 360 درجه فراهم می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند وارد تور مجازی شوند و از همان جلوی در ورودی، درون نمایشگاه را ببینند و در غرفه‌ها بچرخند.
 
مدیر کمیته فناوری اطلاعات و نمایشگاه مجازی، بیان کرد: تکنولوژی به‌کار رفته در این تور مجازی این است که افراد با عینک سه‌بُعدی نیز می‌توانند در غرفه‌ها بچرخند و احساس کنند که در نمایشگاه قرآن قدم می‌زنند و از غرفه‌ها دیدن می‌کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت