حضور موسسه «سوخته‌نگاری ایران» در نمایشگاه قرآن کریم

موسسه «سوخته‌نگاری ایران» با پشتوانه سه دهه فعالیت فرهنگی هنری در سطح ملی و جهانی و پوشش گسترده هنرمندان رشته‌های مختلف هنری، حضور فعال و هدفمندی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دارد.
مرتضی نداف؛ مدیرعامل موسسه «سوخته‌نگاری ایران» در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با اشاره به حضور این موسسه در بخش نهادها و موسسات مردمی، بیان کرد: موسسه «سوخته‌نگاری ایران» با پشتوانه سه دهه فعالیت فرهنگی هنری در سطح ملی و جهانی و پوشش گسترده هنرمندان رشته‌های مختلف هنری، حضور فعال و هدفمندی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم دارد. رسالت این موسسه، حمایت همه‌جانبه از فعالان فرهنگی، قرآنی و هنرمندان تجسمی و سنتی است. بنابراین محصولات مختلف فرهنگی و قرآنی استان‌ها در غرفه این موسسه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
 
وی گفت: در این غرفه آثار هنری، تجسمی و سنتی سوخته‌نگاری از 15 استان به نمایش درآمده است. همچنین کارگاه زنده هنری و آموزشی هنرمندان تجسمی و سنتی با موضوع «جهاد تبیین» در این غرفه برگزار خواهد شد.
 
نداف افزود: برگزاری کارگاه خلاقیت کودکان، نقاشی و ادبیات و...برگزاری  مسابقه و آزمون سوالی احادیث و آیات قرآنی و اهدای جایزه قرآنی هنری به 14 نفر در هر شب، نمایش ویدئوهای مذهبی و کارشناسی مباحث خانواده و اهل بیت(ع) و نماهنگ‌های دینی ساخت موسسه از فعالیت‌های این غرفه است. 
 
مدیرعامل موسسه «سوخته‌نگاری ایران» تصریح کرد: همچنین نمایش محصولات دیجیتال و محتوای آموزشی وب‌سایت موسسه از دیگر برنامه‌های این غرفه در بخش نهادها و موسسات مردمی نمایشگاه قرآن است.
 
وی همچنین گفت: پاسخ به شبهات روز در حوزه‌های مختلف، ساخت مستند گفت‌وگو مادر با فرزند در حوزه نوع تربیت اسلامی و وظیفه مادران نسبت به فرزندان، از دیگر برنامه‌های این موسسه است.
 
موسسه «سوخته‌نگاری ایران» در بزرگراه اشرفی اصفهانی، مرزداران، خیابان شهید ولی‌الله قموشی، خیابان بهار، دانشگاه علم و فرهنگ، ساختمان پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع دستی واقع شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی: www.sookhtenegari.ir مراجعه کنند. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت