۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

در هشتمین روز؛ تپش قلب تهران در نمایشگاه قرآن

در هشتمین روز؛ تپش قلب تهران در نمایشگاه قرآن
هشتمین روز نمایشگاه قرآن در حالی آغاز به‌کار کرد که از ساعات اولیه، شاهد حضور و استقبال بی‌نظیر مردم از هر رده سنی، گروه، طیف و سلیقه‌ای در این رویداد قرآنی بودیم.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در هشتمین روز از برپایی نمایشگاه قرآن، میزان استقبال به‌حدی بود که ظرفیت تمامی پارکینگ‌ها تکمیل و فضای نمایشگاه با حضور گرم و پر شور مردم، موقعیتی بی‌بدیل و بی‌سابقه‌ را  پدید آورد که در پاره‌ای موارد قابل توصیف نبود. 
 
با این همه انضباط در توزیع بسته‌های افطار ساده و چای و هماهنگی در تمامی قسمت‌های نمایشگاه به وضوح مشهود بود و رئیس نمایشگاه بیست و نهم نیز در تمامی بخش‌‌ها شخصا حاضر و به‌طور مستقیم نظارت می‌کرد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۱,۴۰۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر