دوشنبه با موضوع «کتاب و هویت»؛

«وحید یامین‌پور» در غرفه نوجوان نمایشگاه قرآن به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید
«وحید یامین‌پور» معاون وزیر ورزش و جوانان، در غرفه منادیان بصیرت نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید.
به گزاش روابط عمومی منادیان بصیرت، «وحید یامین‌پور» معاون وزیر ورزش و جوانان (دوشنبه، ۵ اردیبهشت) از ساعت ۲۱:۳۰ ضمن بازدید از بیست‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در غرفه منادیان بصیرت به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید.
 
یامین‌‎پور در این دیدار با موضوع «کتاب و هویت» با نوجوانان به گفت‌وگو خواهد نشست و کتاب‌های محبوب «نخل و نارنج» و «ارتداد» که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود و بار‌ها تجدید چاپ شده‌‎اند را برای علاقه‎‌مندان امضا می‌کند. 
 
گفتنی است؛ غرفه نوجوان «منادیان بصیرت» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از شنبه ۲۷ فروردین تا جمعه ۹ اردیبهشت از ساعت۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ در شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) راهرو ۹۶ میزبان علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت