۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

دوشنبه با موضوع «کتاب و هویت»؛

دوشنبه با موضوع «کتاب و هویت»؛
«وحید یامین‌پور» در غرفه نوجوان نمایشگاه قرآن به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید
«وحید یامین‌پور» معاون وزیر ورزش و جوانان، در غرفه منادیان بصیرت نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید.
به گزاش روابط عمومی منادیان بصیرت، «وحید یامین‌پور» معاون وزیر ورزش و جوانان (دوشنبه، ۵ اردیبهشت) از ساعت ۲۱:۳۰ ضمن بازدید از بیست‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در غرفه منادیان بصیرت به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید.
 
یامین‌‎پور در این دیدار با موضوع «کتاب و هویت» با نوجوانان به گفت‌وگو خواهد نشست و کتاب‌های محبوب «نخل و نارنج» و «ارتداد» که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود و بار‌ها تجدید چاپ شده‌‎اند را برای علاقه‎‌مندان امضا می‌کند. 
 
گفتنی است؛ غرفه نوجوان «منادیان بصیرت» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از شنبه ۲۷ فروردین تا جمعه ۹ اردیبهشت از ساعت۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ در شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) راهرو ۹۶ میزبان علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.
تعداد بازدید : ۱,۹۴۴

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر