دوشنبه با موضوع «کتاب و هویت»؛

دوشنبه با موضوع «کتاب و هویت»؛
«وحید یامین‌پور» در غرفه نوجوان نمایشگاه قرآن به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید
«وحید یامین‌پور» معاون وزیر ورزش و جوانان، در غرفه منادیان بصیرت نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید.
به گزاش روابط عمومی منادیان بصیرت، «وحید یامین‌پور» معاون وزیر ورزش و جوانان (دوشنبه، ۵ اردیبهشت) از ساعت ۲۱:۳۰ ضمن بازدید از بیست‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در غرفه منادیان بصیرت به دیدار دهه هشتادی‌ها می‌آید.
 
یامین‌‎پور در این دیدار با موضوع «کتاب و هویت» با نوجوانان به گفت‌وگو خواهد نشست و کتاب‌های محبوب «نخل و نارنج» و «ارتداد» که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود و بار‌ها تجدید چاپ شده‌‎اند را برای علاقه‎‌مندان امضا می‌کند. 
 
گفتنی است؛ غرفه نوجوان «منادیان بصیرت» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از شنبه ۲۷ فروردین تا جمعه ۹ اردیبهشت از ساعت۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ در شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) راهرو ۹۶ میزبان علاقه‌مندان به قرآن کریم خواهد بود.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت