برگزاری نمایشگاه قرآن موجب نشاط در جامعه است

بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن گفت: برگزاری نمایشگاه قرآن موجب نشاط در جامعه است.
بهرام عین‌اللهی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در گفت‌وگو با ستاد خبری بیان کرد: بسیار خوشحال هستیم که نمایشگاه قرآن پس از دو سال وقفه با انجام واکسیناسیون گسترده و رعایت پروتکل‌ها برپا شد. برگزاری نمایشگاه قرآن باعث نشاط در جامعه است. 
 
وی ادامه داد: هر فعالیتی در کشور اگر پیوست فرهنگی نداشته باشد، آن فعالیت به‌خوبی اجرا نخواهد شد. در حوزه سلامت باید این مسیر را پیروی کنیم، چراکه ضعف‌ عمده در حوزه سلامت نداشتن   پیوست فرهنگی است. مهمترین ضعف ما  نداشتن پیوست فرهنگی است، اگر هر رشدی در کشور انجام شود، ولی پیوست فرهنگی نداشته باشد، آن مسیر درستی نخواهد بود.
 
عین‌اللهی گفت: یکی از بحث‌های اخیر ما این بود که به نمازخانه و مساجد در مراکز درمانی توجه شود، متاسفانه حتی صدای آمریکا و افراد ضد انقلاب نسبت به این موضوع موضع گرفتند. نمی‌دانم چرا از این موضوع ناراحت شدند، چیزی نگفته بودیم فقط درخواست کردیم برای بیماران، پرستاران و پزشکان نمازخانه های تمیز ایجاد شود.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت