ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان اثرات خوبی در جامعه به همراه خواهد داشت

ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان اثرات خوبی در جامعه به همراه خواهد داشت
استاد دانشگاه تهران بابیان که مشاوره‌های قرآن بنیان باید در طول سال در مراکز عمومی در اختیار مردم قرار بگیرد، گفت: ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان اثرات خوبی در جامعه به همراه خواهد داشت.

شاهین صادقی نسب استاد دانشگاه تهران در حاشیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به بخش مشاوره‌های قرآن بنیان نمایشگاه اظهار داشت: بحمدالله بعد از دو سال وقفه امسال نمایشگاه قرآن در حال برگزاری است که با استقبال خوبی نیز از سوی مردم روبرو شده است.

وی به ایجاد بخش مشاوره‌های قرآن بنیان در نمایشگاه قرآن امسال اشاره کرد و گفت: اصولاً هر حرکتی که باعث تقویت انس با قرآن در جامعه شود قطعاً اثرات و ثمرات زیادی را دارد.

صادقی نسب ابراز داشت: نمایشگاه یک رویداد بزرگی است و می‌تواند در این راه و در تقویت فرهنگ قرآنی در جامعه نقش اساسی داشته باشد.

وی به بخش مشاوره‌های قرآن بنیان اشاره کرد و بیان داشت: مشاورهای مختلفی که در این بخش با عنوان ضیافت خاتم انجام می‌شود مصداق همان عمل صالح است یعنی ما می‌گوییم عملی صالح است که اثرگذار و دوام است

صادقی نسب تصریح کرد: خیلی خوب است که فعالیت‌هایی که انجام می‌شود اثرات بلندمدتی داشته باشد و این فعالیت‌ها نیز مداوم باشد.

استاد دانشگاه تهران تأکید کرد: باید این‌گونه مشاوره‌ها در طول سال در مراکز عمومی در اختیار مردم قرار بگیرد که قطعاً با استقبال مردم روبرو خواهد شد و می‌تواند در کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی داشته باشد. 

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت