۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان اثرات خوبی در جامعه به همراه خواهد داشت

ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان اثرات خوبی در جامعه به همراه خواهد داشت
استاد دانشگاه تهران بابیان که مشاوره‌های قرآن بنیان باید در طول سال در مراکز عمومی در اختیار مردم قرار بگیرد، گفت: ارائه مشاوره‌های قرآن بنیان اثرات خوبی در جامعه به همراه خواهد داشت.

شاهین صادقی نسب استاد دانشگاه تهران در حاشیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به بخش مشاوره‌های قرآن بنیان نمایشگاه اظهار داشت: بحمدالله بعد از دو سال وقفه امسال نمایشگاه قرآن در حال برگزاری است که با استقبال خوبی نیز از سوی مردم روبرو شده است.

وی به ایجاد بخش مشاوره‌های قرآن بنیان در نمایشگاه قرآن امسال اشاره کرد و گفت: اصولاً هر حرکتی که باعث تقویت انس با قرآن در جامعه شود قطعاً اثرات و ثمرات زیادی را دارد.

صادقی نسب ابراز داشت: نمایشگاه یک رویداد بزرگی است و می‌تواند در این راه و در تقویت فرهنگ قرآنی در جامعه نقش اساسی داشته باشد.

وی به بخش مشاوره‌های قرآن بنیان اشاره کرد و بیان داشت: مشاورهای مختلفی که در این بخش با عنوان ضیافت خاتم انجام می‌شود مصداق همان عمل صالح است یعنی ما می‌گوییم عملی صالح است که اثرگذار و دوام است

صادقی نسب تصریح کرد: خیلی خوب است که فعالیت‌هایی که انجام می‌شود اثرات بلندمدتی داشته باشد و این فعالیت‌ها نیز مداوم باشد.

استاد دانشگاه تهران تأکید کرد: باید این‌گونه مشاوره‌ها در طول سال در مراکز عمومی در اختیار مردم قرار بگیرد که قطعاً با استقبال مردم روبرو خواهد شد و می‌تواند در کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی داشته باشد. 

تعداد بازدید : ۱,۵۹۵

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر