۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

کرسی تلاوت اذانگاهی «امیرعلی یادگاری» امشب در نمایشگاه قرآن

کرسی تلاوت اذانگاهی «امیرعلی یادگاری» امشب در نمایشگاه قرآن
کرسی تلاوت اذانگاهی هشتمین شب از نمایشگاه قرآن با تلاوت امیرعلی یادگاری برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در شبهای ماه مبارک رمضان، نمایشگاه بین‌المللی قرآن میزبان برپایی کرسی‌های تلاوت اذانگاهی است.
 
امیرعلی یادگاری؛ قاری ممتاز کشور، شنبه سوم اردیبهشت 1401 مصادف با شب بیست و دوم ماه مبارک رمضان، تلاوت قرآن کرسی اذانگاهی هشتمین شب از نمایشگاه قرآن را برعهده خواهد داشت.
 
این قاری نوجوان (متولد 1383) از سه سالگی قرائت قرآن را آغاز کرده است. وی حائز رتبه‌های ملی همچون رتبه نخست مسابقات اوقاف استان تهران در سال ۱۳۹۴، رتبه سوم اوقاف و امور خیریه کل کشور در ۱۱ سالگی و نفر اول مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) در سال ۹۴، نفر اول مسابقات بیان اصفهان در سال ۱۳۹۵، نفر اول یادواره استاد اربابی در سطح کشور در سال ۱۳۹۵، نفر اول مسابقات دانش‌آموزان کل کشور در سال ۱۳۹۶ در مشهد، نفر اول مسابقات شمسی استان تهران به مدت چهار سال متوالی، نفر اول مسابقات ترتیل، اذان و دانش‌آموزی تهران است.
 
این برنامه ۲۰ دقیقه پیش از اذان مغرب و عشاء در محل شبستان اصلی مصلی (محراب نماز) برگزار می‌شود.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۱,۷۶۱

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر