فرایند مردمی لازمه تحقق تمدن اسلامی

فرایند مردمی لازمه تحقق تمدن اسلامی
به گزارش کمیته رسانه و ارتباطات نمایشگاه مسجد جامعه پرداز، حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بخش مسجد جامعه پرداز در بیست و نهمین نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این بازدید با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون مراحل سیر تتور در جامعه اسلامی و حکومت اسلامی اظهار کرد: تشکیل انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی این مراحل را تشکیل می دهند.
 
عبدالملکی با تاکید بر اینکه تشکیل جامعه اسلامی و دولت اسلامی نیازمند یک فناوری مردمی برای تحقق است ابراز داشت: تحقق این امر زمینه ساز حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی می‌شود.
 
وی محتوای ارائه شده در نمایشگاه مسجد جامعه‌پرداز را  بخشی مهم از مراحل ایجاد مشارکت مردم برای حرکت به سمت جامعه اسلامی و تمدن اسلامی با محوریت امامت میانی دانست و افزود: تولید علم صورت گرفته در این نمایشگاه قابل تقدیر است.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان خاطرنشان کرد: تحقق الگوی حکمرانی اسلامی با محوریت امامت میانی و اجرای آن در سراسر کشور گامی مهم در مسیر تحقق جامعه و تمدن اسلامی خواهد بود.
 
لازم به ذکر است، دومین نمایشگاه مسجد جامعه پرداز به همت بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برپا شده که در آن نظریه جامعه پردازی ولایی بامحوریت مسجد و همچنین امامت میانی و حکمرانی مردم ارائه گردیده است.
 

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت