استفاده از ظرفیت هنر برای نشر و تبلیغ مفاهیم قرآن/ 50 اثر از 22 هنرمند در نمایشگاه قرآن کریم

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: می‌توانیم به‌خوبی از ظرفیت هنر برای نشر و تبلیغ مفاهیم قرآنی استفاده کنیم.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، سیدعباس عظیمی؛ مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، گفت: برای نخستین‌بار موسسه هنرمندان پیشکسوت در نمایشگاه قرآن شرکت کرده است. 50 اثر از 22 هنرمند تراز اول و شاخص کشور در این نمایشگاه به نمایش درآمد.
 
وی با اشاره به نقش هنر در ترویج فرهنگ قرآنی، بیان کرد: می‌توانیم به‌خوبی از ظرفیت هنری برای نشر و تبلیغ مفاهیم قرآنی استفاده کنیم.
 
عظیمی افزود: ظرفیت زیادی در هنر دینی وجود دارد و ما فقط توانستیم بخشی از آن را ارائه دهیم. از معاونت قرآن و عترت به دلیل فراهم آوردن شرایط حضور هنرمندان پیشکسوت تشکر می‌کنم. هر روز هنرمندانی در غرفه حضور پیدا می‌کنند و ما میزبان علاقه‌مندان برای دیدن آثار و گفت‌وگو با این هنرمندان  تا تاریخ 9 اردیبهشت هستیم.
 
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، درباره نصب درب دارالشرف حرم مطهر امام رضا(ع) در این غرفه توضیح داد: طراحی این درب به روش طراحی سنتی سبک صفویه توسط استاد منصور تامسن با دستیاری مرضیه سادات کمانیان در مدت 3 ماه و به سفارش آستان قدس رضوی برای درب دارالشرف انجام شده است .همچنین قرار است روی این درب قلمزنی با نقره و طلا و در بخش‌هایی میناکاری اجرا شود.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت