محمد فیلی:

امیدواریم در نمایشگاه سال آینده فیلمی را برای مردم اکران کنیم

امیدواریم در نمایشگاه سال آینده فیلمی را برای مردم اکران کنیم
هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: هر چیزی که آمیخته با هنر باشد، مردم بهتر حس و درک کرده و بیشتر می‌توانند با آن تعامل داشته باشند. امیدواریم در نمایشگاه قرآن سال آینده با ظرفیت و پتانسیل همه هنرمندان پیشکسوت در عرصه بازیگری و کارگردانی بتوانیم فیلمی درخور برای مردم قرآن‌دوست به اکران در بیاوریم که اگر این اتفاق بیافتد، قدم مثبتی برداشته خواهد شد.
محمد فیلی؛ هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون و بازیگر نقش شمر در سریال مختارنامه در گفت‌وگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بیان کرد: نمایشگاه قرآن خوب است و اگر به‌صورت همیشگی برگزار شود، بسیار اثرگذار خواهد بود. 
 
وی ادامه داد: اولین‌بار است موسسه هنرمندان پیشکسوت در نمایشگاه بین‌المللی قرآن حضور پیدا کرده است. خودم سال‌های گذشته به‌صورت پراکنده در این نمایشگاه حضور داشتم و از آن بازدید کرده‌ام، اما امسال با حس دیگری حضور یافتم، چراکه هنرمندان پیشکسوت اولین سالی است که در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. 
 
بازیگر نقش شمر در سریال مختارنامه گفت: آرزویم این است در سال‌های آینده نمایشگاه قرآن، غرفه‌ای با وسعت بیشتر و کارهای مهمتری داشته باشیم. استقبال بسیار خوبی هم از نمایشگاه شده است و مردم هم بعد از اینکه متوجه حضور هنرمندان می‌شوند از این بخش استقبال و اظهار محبت می‌کنند.
 
فیلی افزود: هر چیزی که آمیخته با هنر باشد، مردم بهتر حس و درک کرده و بیشتر می‌توانند با آن تعامل داشته باشند. امیدواریم در نمایشگاه قرآن سال آینده با ظرفیت و پتانسیل همه هنرمندان پیشکسوت در عرصه بازیگری و کارگردانی بتوانیم فیلمی درخور برای مردم قرآن‌دوست به اکران در بیاوریم که اگر این اتفاق بیافتد، قدم مثبتی برداشته خواهد شد.
 
این هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون بیان کرد: زبان هنر، تعارف با کسی ندارد، هر چیزی آمیخته با هنر باشد را تلطیف و ملموس می‌کند و هنر سخت‌ترین مفاهیم را برای مخاطب نرم کند. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت