بازدید حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم

رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه، در حاشیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با حضور در بخش مشاوره قرآن بنیان، با اقدامات این مجموعه آشنا شد.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در این بازدید با اشاره به اهمیت خانواده در اسلام، اظهار داشت: در اسلام خانواده سالاری ملاک است و از همین رو لازم است که توجه به خانواده در اولویت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه به آسیب‌های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و گفت: اگر خانواده‌ها، اسلامی و ارزشی باشند بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مرتفع و شاهد کاهش این آمار در جامعه خواهیم بود.

در این بازدید سید محمدحسین چاوشیان، مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز با اشاره به اهمیت توجه به امر مشاوره در جامعه، اظهار داشت: یکی از بخش‌های مهم نمایشگاه امسال، بخش مشاوره‌های قرآن بنیان است که مورد استقبال خوبی نیز قرار گرفته است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت