بازدید حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم

بازدید حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم
رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه، در حاشیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با حضور در بخش مشاوره قرآن بنیان، با اقدامات این مجموعه آشنا شد.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در این بازدید با اشاره به اهمیت خانواده در اسلام، اظهار داشت: در اسلام خانواده سالاری ملاک است و از همین رو لازم است که توجه به خانواده در اولویت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسرو پناه به آسیب‌های اجتماعی در جامعه اشاره کرد و گفت: اگر خانواده‌ها، اسلامی و ارزشی باشند بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مرتفع و شاهد کاهش این آمار در جامعه خواهیم بود.

در این بازدید سید محمدحسین چاوشیان، مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز با اشاره به اهمیت توجه به امر مشاوره در جامعه، اظهار داشت: یکی از بخش‌های مهم نمایشگاه امسال، بخش مشاوره‌های قرآن بنیان است که مورد استقبال خوبی نیز قرار گرفته است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت