عرضه هنر دست زندانیان در نمایشگاه قرآن

عرضه هنر دست زندانیان در نمایشگاه قرآن
مدیر غرفه فروش هنر دست زندانیان گفت: در این غرفه آثاری که زندانیان با دست خود ساختند و اغلب آثار نفیسی است، به مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه می‌شود.
حمیدرضا حافظی؛ مدیر غرفه فروش هنر دست زندانیان به ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: در میان آثار فاخری که زندانیان با دست و با هنرمندی تمام ساختند و ما برای فروش در غرفه ارائه می‌کنیم، برخی از آنها کارهایی هستند که در جای دیگری نمی‌توانید ببینید که ازجمله این آثار جعبه قرآن و میزی است که در غرفه قرار دارد.
 
مدیر غرفه هنر دست زندانیان، بیان کرد: مکان غرفه ما در انتهای سالن شبستان قرار دارد. ای کاش به ما جای بهتری می‌دادند تا بیشتر در دیدرس بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار داشتیم.
 
حافظی همچنین گفت: نمایشگاه قرآن نیاز به تبلیغات بیشتری دارد، به‌ویژه این‌که با وقفه دو ساله برپا شده است. باید برای باخبر شدن مردم، تبلیغات بیشتری صورت بگیرد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت