عرضه هنر دست زندانیان در نمایشگاه قرآن

مدیر غرفه فروش هنر دست زندانیان گفت: در این غرفه آثاری که زندانیان با دست خود ساختند و اغلب آثار نفیسی است، به مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه می‌شود.
حمیدرضا حافظی؛ مدیر غرفه فروش هنر دست زندانیان به ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: در میان آثار فاخری که زندانیان با دست و با هنرمندی تمام ساختند و ما برای فروش در غرفه ارائه می‌کنیم، برخی از آنها کارهایی هستند که در جای دیگری نمی‌توانید ببینید که ازجمله این آثار جعبه قرآن و میزی است که در غرفه قرار دارد.
 
مدیر غرفه هنر دست زندانیان، بیان کرد: مکان غرفه ما در انتهای سالن شبستان قرار دارد. ای کاش به ما جای بهتری می‌دادند تا بیشتر در دیدرس بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار داشتیم.
 
حافظی همچنین گفت: نمایشگاه قرآن نیاز به تبلیغات بیشتری دارد، به‌ویژه این‌که با وقفه دو ساله برپا شده است. باید برای باخبر شدن مردم، تبلیغات بیشتری صورت بگیرد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت