۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

عرضه هنر دست زندانیان در نمایشگاه قرآن

عرضه هنر دست زندانیان در نمایشگاه قرآن
مدیر غرفه فروش هنر دست زندانیان گفت: در این غرفه آثاری که زندانیان با دست خود ساختند و اغلب آثار نفیسی است، به مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه می‌شود.
حمیدرضا حافظی؛ مدیر غرفه فروش هنر دست زندانیان به ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: در میان آثار فاخری که زندانیان با دست و با هنرمندی تمام ساختند و ما برای فروش در غرفه ارائه می‌کنیم، برخی از آنها کارهایی هستند که در جای دیگری نمی‌توانید ببینید که ازجمله این آثار جعبه قرآن و میزی است که در غرفه قرار دارد.
 
مدیر غرفه هنر دست زندانیان، بیان کرد: مکان غرفه ما در انتهای سالن شبستان قرار دارد. ای کاش به ما جای بهتری می‌دادند تا بیشتر در دیدرس بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار داشتیم.
 
حافظی همچنین گفت: نمایشگاه قرآن نیاز به تبلیغات بیشتری دارد، به‌ویژه این‌که با وقفه دو ساله برپا شده است. باید برای باخبر شدن مردم، تبلیغات بیشتری صورت بگیرد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۱,۴۶۶

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر