تحویل روزانه 150 چادر با دوخت رایگان در بخش عفاف و حجاب

استقبال مخاطبان از غرفه ویژه دوخت رایگان چادر در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن، میزان ارائه خدمات را در این بخش افزایش داده است.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن روزانه 150 چادر مشکی و چادر رنگی دوخته می‌شود. این تعداد چادر در کارگاه‌های خدمات‌دهنده، دوخته شده و تا پاسی از شب به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.
 
45 دقیقه طول می‌کشد تا هر چادر دوخته شود. هر بانوی ایرانی می‌تواند از خدمات دوخت رایگان برای هر تعداد چادر که از نمایشگاه عفاف و حجاب خریداری کرده یا از بیرون آورده، استفاده کند.
 
کارگاه‎های دوخت چادر یکی از پرمخاط‌ب‌ترین بخش‌های نمایشگاه قرآن است که توانسته نظر مثبت بسیاری از بانوان و بازدیدکنندگان را جلب کند. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت