۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

«قرآن خاص» در غرفه راسخون/ استقبال مخاطبان از پندهای قرآنی

«قرآن خاص» در غرفه راسخون/ استقبال مخاطبان از پندهای قرآنی
مسئول فضای مجازی غرفه راسخون گفت: «قرآن خاص» محصول جدید راسخون است که در آن خواص سوره‌ها و آیات از منابع معتبر گردآوری شده و قابل نصب روی گوشی همراه است.
ابوالفضل نبی؛ مسئول فضای مجازی غرفه راسخون در گفتگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: این برنامه را از googleplay یا کافه بازار می‌توان دانلود و نصب کرد. این نرم‌افزار در فاز تکمیلی ارتقاء پیدا می‌کند و قرار است در آن مرحله موارد دیگری همچون تلاوت افزوده شود.
 
مسئول فضای مجازی غرفه راسخون درباره 130 پند قرآنی نیز بیان کرد: روی برش‌هایی از نمایش‌ها یا فیلم‌هایی که صداوسیما یا شبکه نمایش خانگی پخش می‌کند آیه اخلاقی مربوط به آن قرار داده شده و تفهیم می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از اینستاگرام راسخون دریافت کنند. دو سال از ایجاد این برنامه می‌گذرد و بازدیدش هم خیلی خوب بوده است.  
 
نبی گفت: دیگر محصول ما، اپلیکیشن قاریان است که در آن صدای قاریان معروف و نواهای ماندگار ارائه می‌شود. این اپلیکیشن هم دو سال پیش عرضه شده و در حال حاضر این اپلیکیشن به‌روز شده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را دریافت کنند.  
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
تعداد بازدید : ۴۰۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر