«قرآن خاص» در غرفه راسخون/ استقبال مخاطبان از پندهای قرآنی

«قرآن خاص» در غرفه راسخون/ استقبال مخاطبان از پندهای قرآنی
مسئول فضای مجازی غرفه راسخون گفت: «قرآن خاص» محصول جدید راسخون است که در آن خواص سوره‌ها و آیات از منابع معتبر گردآوری شده و قابل نصب روی گوشی همراه است.
ابوالفضل نبی؛ مسئول فضای مجازی غرفه راسخون در گفتگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: این برنامه را از googleplay یا کافه بازار می‌توان دانلود و نصب کرد. این نرم‌افزار در فاز تکمیلی ارتقاء پیدا می‌کند و قرار است در آن مرحله موارد دیگری همچون تلاوت افزوده شود.
 
مسئول فضای مجازی غرفه راسخون درباره 130 پند قرآنی نیز بیان کرد: روی برش‌هایی از نمایش‌ها یا فیلم‌هایی که صداوسیما یا شبکه نمایش خانگی پخش می‌کند آیه اخلاقی مربوط به آن قرار داده شده و تفهیم می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از اینستاگرام راسخون دریافت کنند. دو سال از ایجاد این برنامه می‌گذرد و بازدیدش هم خیلی خوب بوده است.  
 
نبی گفت: دیگر محصول ما، اپلیکیشن قاریان است که در آن صدای قاریان معروف و نواهای ماندگار ارائه می‌شود. این اپلیکیشن هم دو سال پیش عرضه شده و در حال حاضر این اپلیکیشن به‌روز شده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را دریافت کنند.  
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت