«قرآن خاص» در غرفه راسخون/ استقبال مخاطبان از پندهای قرآنی

مسئول فضای مجازی غرفه راسخون گفت: «قرآن خاص» محصول جدید راسخون است که در آن خواص سوره‌ها و آیات از منابع معتبر گردآوری شده و قابل نصب روی گوشی همراه است.
ابوالفضل نبی؛ مسئول فضای مجازی غرفه راسخون در گفتگو با ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: این برنامه را از googleplay یا کافه بازار می‌توان دانلود و نصب کرد. این نرم‌افزار در فاز تکمیلی ارتقاء پیدا می‌کند و قرار است در آن مرحله موارد دیگری همچون تلاوت افزوده شود.
 
مسئول فضای مجازی غرفه راسخون درباره 130 پند قرآنی نیز بیان کرد: روی برش‌هایی از نمایش‌ها یا فیلم‌هایی که صداوسیما یا شبکه نمایش خانگی پخش می‌کند آیه اخلاقی مربوط به آن قرار داده شده و تفهیم می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از اینستاگرام راسخون دریافت کنند. دو سال از ایجاد این برنامه می‌گذرد و بازدیدش هم خیلی خوب بوده است.  
 
نبی گفت: دیگر محصول ما، اپلیکیشن قاریان است که در آن صدای قاریان معروف و نواهای ماندگار ارائه می‌شود. این اپلیکیشن هم دو سال پیش عرضه شده و در حال حاضر این اپلیکیشن به‌روز شده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را دریافت کنند.  
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت