استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است

رئیس موسسه خاتم و مدیر بخش مشاوره نمایشگاه قرآن کریم گفت: استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است که آثار متعددی را در این زمینه عرضه کرده‌اند.

دکتر سید محمدحسین چاوشیان در مراسم معرفی آثار و تألیفات دکتر مسعود جان بزرگی در حوزه تربیت معنوی که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بخش مشاوره قرآن بنیان برگزار شد، اظهار داشت: استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است که آثار متعددی را در این زمینه عرضه کرده‌اند.
وی ادامه داد: استاد جان بزرگی یکی از اساتیدی است که سال‌ها در عرصه خانواده به تحقیق و پژوهش پرداخته و راهبردهای خوبی نیز در این زمینه به رشته تحریر درآورده است.
چاوشیان به برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی خانواده و تربیت معنوی در کشورمان اشاره کرد و بیان داشت: برای ما مایه افتخار است که ریاست این کنفرانس بر عهده استاد جان بزرگی است که سال‌ها در این زمینه تحقیق و پژوهش کرده است.
وی بیان داشت: این کنفرانس با مشارکت موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم و پژوهشگاه حوزه و دانشگاه مهرماه امسال برگزار خواهد شد و تاکنون بیش از 80 مقاله به این کنفرانس ارسال‌شده است.
رئیس موسسه خاتم تصریح کرد: حضور اساتید به نام و صاحب‌نظر در بخش‌های مختلف این کنفرانس از نقاط قوت آن است.
وی ابراز داشت: 60 عضو علمی در این کنفرانس حضور دارند و شاهد مشارکت مراکز علمی معتبر در این کنفرانس هستیم.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت