استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است

استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است
رئیس موسسه خاتم و مدیر بخش مشاوره نمایشگاه قرآن کریم گفت: استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است که آثار متعددی را در این زمینه عرضه کرده‌اند.

دکتر سید محمدحسین چاوشیان در مراسم معرفی آثار و تألیفات دکتر مسعود جان بزرگی در حوزه تربیت معنوی که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بخش مشاوره قرآن بنیان برگزار شد، اظهار داشت: استاد جان بزرگی پیشگام عرصه تربیت و درمانگری معنوی در ایران است که آثار متعددی را در این زمینه عرضه کرده‌اند.
وی ادامه داد: استاد جان بزرگی یکی از اساتیدی است که سال‌ها در عرصه خانواده به تحقیق و پژوهش پرداخته و راهبردهای خوبی نیز در این زمینه به رشته تحریر درآورده است.
چاوشیان به برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی خانواده و تربیت معنوی در کشورمان اشاره کرد و بیان داشت: برای ما مایه افتخار است که ریاست این کنفرانس بر عهده استاد جان بزرگی است که سال‌ها در این زمینه تحقیق و پژوهش کرده است.
وی بیان داشت: این کنفرانس با مشارکت موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم و پژوهشگاه حوزه و دانشگاه مهرماه امسال برگزار خواهد شد و تاکنون بیش از 80 مقاله به این کنفرانس ارسال‌شده است.
رئیس موسسه خاتم تصریح کرد: حضور اساتید به نام و صاحب‌نظر در بخش‌های مختلف این کنفرانس از نقاط قوت آن است.
وی ابراز داشت: 60 عضو علمی در این کنفرانس حضور دارند و شاهد مشارکت مراکز علمی معتبر در این کنفرانس هستیم.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت