بازدید رئیس سازمان انرژی اتمی از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم

بازدید  رئیس سازمان انرژی اتمی از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم
رئیس سازمان انرژی اتمی از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد.

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی از بخش مشاوره قرآن بنیان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد.

در این بازدید وی با اشاره به اهمیت موضوع مشاوره خصوصاً مشاورهای برگرفته از قرآن کریم گفت: ارائه این مشاوره‌ها در موضوعات مختلف یکی از اقدامات خوبی است که امسال در نمایشگاه دایر شده است که با استقبال خوبی هم همراه است.

دکتر سید محمدحسین چاوشیان مدیر بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم نیز در این بازدید اظهار داشت: بخش مشاوره یکی از بخش‌هایی است که با استقبال خوبی همراه شده است.

وی ادامه داد: خدمات قابل‌ارائه در فضای نمایشگاه قرآن کریم، باتوجه‌به نیازسنجی‌ها و درنظرگرفتن سطوح مختلف، در حوزه‌های تربیتی، تحصیلی، فردی، مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره زوجین است که حوزه تربیتی شامل مشاوره فرزندآوری و پیش از بارداری، مشاوره دوران بارداری، فرزندپروری، مشکلات رفتاری کودکان، فرزند پروری دوران نوجوانی، آسیب های نوپدید در فضای مجازی است و حوزه تحصیلی نیز شامل استعدادیابی، انتخاب رشته و اختلالات یادگیری است.

 

بازدید  رئیس سازمان انرژی اتمی از بخش مشاوره قرآن بنیان نمایشگاه قرآن کریم

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت