۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

وزیر ارشاد در غرفه منادیان بصیرت

وزیر ارشاد در غرفه منادیان بصیرت
برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای به‌زودی رونمایی خواهد شد

اسماعیلی با تاکید براینکه بازی‌های رایانه‌ای را با رویکرد تحولی دنبال می‌کنیم، گفت:
برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تدوین شده است که به‌زودی رونمایی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی منادیان،«محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) از بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید به‌عمل آورد.
 
اسماعیلی با حضور در غرفه منادیان بصیرت در جریان تولیدات این مجموعه قرار گرفت و اظهار داشت: بازی‌های رایانه‌ای یکی از بخش‌هایی است که خبرهایی که به ما می‌رسد نشان می‌دهد فوق‌العاده مورد استقبال است. 
 
وی از مجموعه منادیان بصیرت بخاطر تولیدات فاخر رایانه‌ای تشکر کرد و افزود: ما در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای سالانه فستیوال‌های حوزه بازی را برگزار می‌کنیم.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید براینکه بازی‌های رایانه‌ای بیشترین مصرف فرهنگی را دارند، ادامه داد: اگر برنامه‌ریزی مناسب را نداشته باشیم از این فضای پرمصرف دور خواهیم ماند. 
 
اسماعیلی از تقویت بخش‌ بازی‌های رایانه در دولت خبر داد و تصریح کرد: در جریان برنامه‌های رایانه‌ای جهت‌گیری محتوایی دقیق برای نشر مسیر قرآن و اهل بیت خواهیم داشت. 
 
وی در پاسخ به اینکه در حوزه بازی‌های رایانه‌ای برنامه تحولی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد، گفت: بله، برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تدوین شده است که به‌زودی رونمایی خواهد شد. 
 
 
گفتنی است؛ غرفه نوجوان «منادیان بصیرت» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از شنبه ۲۷ فروردین تا جمعه ۹ اردیبهشت از ساعت۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ در شبستان اصلی مصلی امام خمینی(ره) راهرو ۹۶ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.
تعداد بازدید : ۷۲۳

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر