مردم با همدلی برآمده از توصیه‌های دینی در «طرح نذر نان» شرکت می‌کنند

عضو خیریه بنی‌هاشم تهران گفت: مردم در طرح نذر نان به‌صورت کاملا خودجوش و براساس فرهنگ نوع‌دوستی که برآمده از توصیه‌های دینی است با همدلی در کنار هم قرار گرفته و از خانوارها و اقشار ضعیف جامعه حمایت و پشتیبانی می‌کنند.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بهنام زندی؛ عضو خیریه بنی‌هاشم تهران درباره «طرح نذر نان» گفت: خانواده‌های نیازمند توسط خیریه شناسایی می‌شوند. در قالب «طرح نذر نان» به این خانواده‌ها بن‌کارت اهدا می‌شود و می‌توانند از نانوایی‌های منتخب خیریه روزانه نان رایگان دریافت کنند.
 
وی ادامه داد: در طول سال در نمایشگاه‌های مختلف حضور پیدا می‌کنیم و بازدیدکنندگان از «طرح نذر نان» استقبال خوبی می‌کنند.
 
زندی بیان کرد: در این طرح مردم به‌صورت کاملا خودجوش و براساس فرهنگ نوع‌دوستی که برآمده از توصیه‌های دینی است با همدلی در کنار هم قرار گرفته و از خانوارها و اقشار ضعیف جامعه حمایت و پشتیبانی می‌کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

درباره نمایشگاه مجازی قرآن کریم

«قرآن؛ کتاب امید و آرامش»
این شعار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 27 فروردین لغایت 9 اردیبهشت 1401 (مصادف با 14 تا 27 رمضان المبارک) در بخش های مختلف نمایشگاه و بخش ناشرین درخدمت عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه: 17 تا 23:30

آدرس: مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت