باید معارف قرآن را در قالب هنر به نمایش بگذاریم

باید معارف قرآن را در قالب هنر به نمایش بگذاریم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از بخش‌های مختلف نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد.
امرالله حسنی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: بخش‌های این دوره از نمایشگاه قرآن نسبت به سال‌های قبل تفکیک شده و منظم است.
 
وی با اشاره به بازدید از بخش هنرهای دینی افزود: کارهای هنری خیلی خوبی را در این بخش شاهد بودیم. از دوستان درخواست کردم اگر آثاری از شهرستان‌ها در معرض دید قرار گرفته، اسامی آنها نوشته شود تا آثار هنرمندان شهرستانی هم معرفی شود.
 
حسنی بیان کرد: با توجه به اینکه فرهنگ ما  فرهنگ ایرانی اسلامی است، هر چقدر بتوانیم معارف اصلی قرآن را در قالب هنر به مخاطبان نشان دهیم، جذب آن از طرف مردم بیشتر خواهد بود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: به‌نظرم در طول سال با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در حوزه فرهنگ و قرآن می‌توانیم در حوزه فرهنگ اتفاقات خوبی را شاهد باشیم.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

درباره سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
این شعار سی‌امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است که از 12 لغایت 26 فروردین‌ماه 1402 (مصادف با 10 تا 24 رمضان المبارک) در بخش های مختلف در مصلی امام خمینی (ره) پذیرای عموم علاقمندان است.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

آرم معاونت