۳۰ فروردین ۱۴۰۱

مسابقه «مباهله» هر شب در غرفه مؤسسه بنیاد امامت

مسابقه «مباهله» هر شب در غرفه مؤسسه بنیاد امامت
غرفه موسسه فرهنگی بنیاد امامت در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با برپایی مسابقه «مباهله» هر شب یک میلیون تومان جایزه می‌دهد.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، غرفه  موسسه فرهنگی بنیاد امامت در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن، در شب‌های ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقه از آیات قرآن کریم کرده است. 
 
 این موسسه که در بخش موسسات و نهادهای مردمی قرآنی فعالیت دارد، از امروز دوشنبه 29 فروردین ماه، به مدت 4 شب اقدام به برگزاری مسابقه از آیه مباهله می‌کند.
 
براین اساس به 3 نفر از کسانی که در مسابقه «مباهله» شرکت کنند و 2 نفر از حاضرین در مراسم به قید قرعه هدیه 200 هزار تومانی تقدیم می‌شود. مراسم قرعه‌کشی این مسابقه هر شب راس ساعت 22 در بخش نهادها و موسسات مردم نهاد قرآنی برگزار خواهد شد.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
تعداد بازدید : ۵۳۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر