۳۰ فروردین ۱۴۰۱

نشست مجازی نهج‌البلاغه از دیدگاه متفکران اهل سنت برگزار شد

نشست مجازی نهج‌البلاغه از دیدگاه متفکران اهل سنت برگزار شد
نشست مجازی نهج‌البلاغه از دیدگاه متفکران اهل سنت، امشب 30 فروردین در محل بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.
به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، به مناسبت سالروز شهادت امام علی علیه‌السلام، به همت نهضت جهانی نهج‌البلاغه‌خوانی با همکاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، نشست مجازی «نهج‌البلاغه از دیدگاه متفکران اهل سنت»، ساعت 18 امروز (سه‌شنبه 30 فروردین) در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این نشست شیخ غازی حنیفه؛ رئیس جمعیت علمای مسلمین لبنان، شیخ جواد امین؛ استاد دانشگاه الازهرا مصر، شیخ صهیب الحبلی؛ متفکر و نویسنده رئیس جمعیت الفت لبنان و شیخ مازن الشریف؛ عالم و متفکر مشهور از کشور تونس حضور داشتند و درباره نهضت جهانی نهج‌البلاغه به سخنرانی پرداختند. مجری و کارشناس این برنامه مصطفی خرم‌آبادی بود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

تعداد بازدید : ۴۱۲

درباره سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

«می خوانمت»
دوباره این شعار نمایشگاه ما در دوره سی و یکم است تا عهدی باشد برای همیشه خواندن قرآن و انس با این کتاب الهی. به حول و قوه پروردگار مهربان، آغاز این رویداد اول فروردین ماه سال 1403 است و با امید به فضل او، تا چهاردهم فروردین در محل مصلی امام خمینی (ره) پذیرای علاقه مندان می باشیم.

تماس با ما

تلفن پشتیبانی : 02161905

ساعت پاسخگویی : 8 تا 12

ساعت کار نمایشگاه : 17 تا 24

آدرس : مصلای امام خمینی (ره)

فوتر